Firma
Wiśniewski-ABM została załozona w 1999 roku jako spółka cywilna. Od początku swojej działalnosci koncentrowała się na produkcji zleconej elementow obrabianych mechanicznie. Park maszynowy stnowiły konwencjonalne maszyny tokarskie i frezarskie polskich firm takich jak AVIA Warszawa, FAMOT Pleszew, FAT Wroclaw czy też wiertarki ZDZ Kielce.

 

Produkcja nasza od samego początku w 100% była eksportowana na rynek niemiecki. Doświadczenie zdobyte na tym rynku pomogło firmie zdobyć kolejnych klientów nie tylko z Europy ale również ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Obecnie produkty nasze eksportujemy do Niemiec, Francji i Czech.

Historia

 

Coraz bardziej rosnące oczekiwania zleceniodawców a także dostępność na rynku nowych rozwiązań spowodowały dynamiczny rozwój naszej firmy. Poniższy diagram przedstawia najważniejsze elementy, które miały wpływ na obecny kształt naszego przedsiębiorstwa.
 

          1999 założenie spółki Wiśniewski - ABM

              |

          2000 zakup pierwszej, sterowanej numerycznie maszyny

              |

          2002 zakup hali produkcyjnej

              |
          2012 rozbudowa hali o nowoczesne skrzydło

              |

          2018 przekształcenie w spółkę komandytową

              |
          2019 początek wdrożenia zaawansowanych systemów zarządzania

Misja

 

Naszą misją jest zaspokajanie rosnących potrzeb Klientów w odniesieniu do jakości i szybkości realizacji zamówienia.

Wizja

 

Dążymy do doskonałości.  W naszej wizji zakład to zautomatyzowane, nowoczesne miejsce pracy, samowystarczalne pod względem energii i przyjazne środowisku.

Strategia biznesowa
 
Szybkie i skuteczne reagowanie na dynamicznie zmieniające się środowisko produkcyjne jest kluczowym elementem sukcesu współczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Dążenie do pozycji lidera w branży w regionie poprzez zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, zaspokajanie potrzeb obecnych i pozyskiwanie nowych klientów a także wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie organizacji pracy leży u podstaw naszej strategii rozwoju.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez wisniewski-abm.com.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję